Nawigacja

 • Aktualizacja danych

  Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
 • Szkolny Wolontariat Dwójki wrzesień/październik 2017r.

  Akcje wolontarystyczne

  wrzesień:
  Zbiórka Żywności: 29-30 września 2017r. sklep Biedronka na ul.Białowieskiej.
  Do akcji mogą zgłaszać się uczniowie klasy VII oraz II i III gimnazjum.
  Zapisy u pani Małgorzaty Wiszniewskiej.
  październik:
  Akcja Ośmiorniczki dla wcześniaków: 23 października 2017 r. o godzinie 14.45 sprzed szkoły wyjazd do WOK-u w Białymstoku. Wraz z wolontariuszami Fundacji Małych Serc nauczymy się robić szydełkowe ośmiorniczki. Adresatami są uczniowie, którzy umieją lub chcą się nauczyć robić na szydełku.Liczba miejsc ograniczona.
  Zapisy u pani Anny Bowtruczuk.

  Serdecznie zapraszamy!

  http://szkolnywolontariatdwojki.blogspot.com/p/akcje-wolontarystyczne-szkolnego.html

 • 17.09.2017

       17.09.2017 harcerze z naszej szkoły wzięli udział w Rajdzie Rowerowym im . plut. Bolesława Bierwiaczonka. Uroczystość rozpoczęła się od złożenia kwiatów przy pamiątkowym obelisku Bolesława Bierwiaczonka . Następnie wszyscy ruszyliśmy w stronę miejscowości Budy, a dlaczego tam? Oto krótka historia tego miejsca.

         Wczesnym rankiem 17 września weszły do Hajnówki niemieckie czołgi i piechota III Korpusu pancernego. Atak nastąpił od ulicy Warszawskiej i ulicy 3Maja i dalej ulicą Lipową. Jeden czołg został rozbity , a dwa uszkodzone. Atakowała niemiecka piechota. Obrona cofała się w głąb ulicy Lipowej i dalej w kierunku Lipin. Na oczach Bierwiaczonka zginęli strzelcy Stanisław Wiszniewski i Bolesław Sobol. Kpr. Bolesław Bierwiaczonek jako jeden z ostatnich prowadził ogień i raził atakujących  Niemców. Bolesław Bierwiaczonek został ranny odłamkiem pocisku w głowę. Pułk maszerował do Białowieży starą leśną drogą , wioząc ciało martwego kolegi. Zarządzono postój na polanie obok wsi Budy. I tu na tej polanie odbył się pogrzeb kpr. Bolesława Bierwiaczonka. Bohater  został pochowany obok kilku brzózek w miejscowości Budy.

      Po złożeniu kwiatów i przemowie gości wszyscy uczestnicy udali się na gorącą herbatę i bigos do zajazdu ,,U kolarza”. Rajd uważamy za bardzo udany mimo niesprzyjającej aury  z pewnością zapisze się on do cyklicznych uroczystości naszej drużyny.

                                                                                                      Czuwaj!

                                                                                                   dh. Jolanta Parfieniuk

 • 15.09.2017

  W dniu 12 września b.r. naszą szkołę odwiedził J.E.Ks. Biskup Tadeusz Pikus. Powitał Go chór szkolny piosenką będącą jednocześnie mottem spotkania: " Jestem dzieckiem Boga, pokój to moja droga". Były kwiaty na powitanie i wiersz o szkolnych urwisach, które w głębi serca pragną dobra. Ks. Biskup poprosił dzieci, by zawsze w życiu opowiadały się za tym, co Boże, więc prawdą, pięknem i dobrem. Kiedy jednak widzą zło, niech zapala się w nich ostrzegawcze czerwone światełko. 

     Spotkanie z nauczycielami, przebiegało w atmosferze życzliwości. Opowiedzieli oni o swojej pracy z dziećmi, szczególną uwagę zwracając na specyfikę nauczania w klasach integracyjnych. Ks. Biskup pobłogosławił szkołę powierzając jej uczniów, nauczycieli,pracowników opiece Bożej.

  Barbara Sosnowska

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wizyta J.E. Ks. Biskupa Tadeusza Pikusa w naszej szkole.

 • 15.09.2017

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii AKCJA CYTRYNA 2017.

 • Międzynarodowy Dzień Kropki 2017

   15 września (piątek) całą szkołą będziemy po raz drugi świętować Międzynarodowy Dzień Kropki.Obchodzimy Dzień Kropki jako święto kreatywności, talentów i odwagi w pokonywaniu trudności.

  W Polsce tegoroczna edycja będzie jeszcze bardziej wyjątkowa, gdyż za sprawą wydawnictwa Mamania doczekaliśmy się polskiego wydania "Kropki"! <3

  Obchody w naszej szkole planowane są od 15 do 23 września 2017r.

  Proponowane działania:

  -Konkurs fotograficzny KROPKI WOKÓŁ NAS.Uczniowie bacznie obserwują otoczenie :) . Robią zdjęcia obiektu,gdzie jest kropka (kółeczko).Starają się zdefiniować obiekt jednym zdaniem tworząc zagadkę. Zdjęcie i zagadkę przesyłają na mail nauczyciela.

  -Gra terenowa kody QR.W szkolnej szatni rozmieszczone będą kody QR.Uczniowie pobierają aplikację czytnik kodów QR i z jej pomocą skanują pytanie ,które kod QR zawiera. Pytania dotyczą kropek w przyrodzie, pożywieniu, flagach. Pytania wraz z odpowiedziami spisują na kartkach.

  -starsi uczniowie kolorują kółkowe kwerkle (querkles),

  -Dot Day (klasy 1-4)- dzieci kolorują kropkę w ramce -nauczyciele za pomocą apki Quiver 3D Coloring na telefonie pomagają ją ożywić,

  -Planowana jest wizyta w Red Bus w dniu 21 września z rana razem z 6 uczniami z VI a.Działania rozszerzymy o kropkowe danie ,które wykonamy z przedszkolakami z Red Bus.

  Najaktywniejszym fanom kropki przewidziane kropkowe niespodzianki.

   

  Ci,którzy nie znają historii kropki:

  https://www.youtube.com/watch?v=7CRNTbFRJZo (polski lektor)

   

  https://www.youtube.com/watch?v=ILSyGSaMoEg  (z napisami po polsku)

   

  Każdy może wybrać coś dla siebie lub zrobić coś zupełnie innego.

   

  Mile widziany element stroju w kropeczki w piątek.

   

   

 • 08.09.2017

  „ I my tam byliśmy …”

  To było najbardziej radosne rozpoczęcie roku szkolnego. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr2 im. Władysława Jagiełły w Hajnówce mieli zaszczyt i okazję wziąć udział w Wielkim Meczu WOŚP i TVN.

  Wielki Mecz to przede wszystkim szczytny cel. Dochód ze sprzedaży biletów oraz wysyłanych przez widzów SMS - ów został przekazany na zakup wielofunkcyjnej karetki dla Izby Przyjęć Instytutu „Pomnik - Zdrowia Dziecka” o wartości ok. 500 000 zł.

  Uczniowie szkoły biorący udział w programie Fundacji WOŚP - RUR ( Ratujemy i Uczymy Ratować) od rana 3.09.2017r. na Stadionie Legii wspierali instruktorów ratownictwa WOŚP w pracach technicznych a także szkolili widzów meczu z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Po zakończeniu szkoleń dzieci miały okazję do poznania wielu gwiazd telewizyjnych. Spotkał ich też zaszczyt wyprowadzenia zawodników na murawę stadionu.

  Wielki Mecz - to wspaniałe widowisko, które mogliśmy podziwiać z trybun. To było niesamowite być świadkami kibicowania obydwu drużynom jednocześnie. Mecz rozgrywany był w imię przyjaźni i w sportowym duchu dobrej zabawy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:3 dla reprezentacji TVN. Po zakończeniu spotkania, już poza anteną telewizyjną, rozegrano jeszcze serię rzutów karnych. Te wynikiem 6:5 wygrała drużyn a WOŚP. Jednak całe sportowe spotkanie zwyciężyli mali podopieczni Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”, do których trafi specjalistyczna karetka.

  Serdecznie dziękujemy pani inspektor Jolancie Stefaniuk oraz pracownikom Urzędu Miasta w Hajnówce za zorganizowanie transportu.

  Joanna Rejent

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii I MY TAM BYLIŚMY!.

 • 07.09.2017

  Na lekcji jezyka angielskiego grupa 13 uczniów miała niezwykłego gościa, robota Ozobota. Jak przystało na lekcję organizacyjną uczniowie przypomnieli zasady bezpiecznego  poruszania się po szkolnych korytarzach a także  wspólnie zaplanowali zasady zachowania się i pracy na lekcjach języka obcego. 

  Dzieci opowiedziały o tym jaka jest nasza szkoła i ich klasa. I tak powstały makiety szkolnego korytarza,biblioteki,stołówki,sali gimnastycznej oraz sali szkolnej. Po makietach sprawnie poruszał się Ozobot dzięki wyznaczonym przez dzieci trasom. 

  Mamy nadzieję,że to będzie udany rok szkolny!

  Katarzyna Kacprzak,Joanna Rejent.

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii OzoBot w III d.

 • Szkolny Wolontariat Dwójki

  Akcje wolontarystyczne

  Witamy serdecznie w nowym roku szkolnym 2017/2018.

  Od bieżącego roku szkolnego o działania Szkolnego Wolontariatu Dwójki można śledzić na blogu:

  http://szkolnywolontariatdwojki.blogspot.com/


  Już w poniedziałek 11 września 2017 r o godz. 17.00 na stołówce szkolnej planowane jest spotkanie organizacyjne dotyczące udziału Szkolnego Wolontariatu Dwójki w akcji Ośmiorniczki dla wcześniaków. Również podczas tego spotkania nastąpi nabór wolontariuszy chcących brać aktywny udział w naszych akcjach.

  Zapraszamy serdecznie uczniów,rodziców,nauczycieli oraz inne chętne osoby.

  Opiekunki Szkolnego Wolontariatu Dwójki: Małgorzata Wiszniewska i Anna Bowtruczuk  PS.Zapraszamy także do współorganizowania Szkolnego Wolontariatu Dwójki. Czekamy również na pomysły ciekawych akcji w których warto uczestniczyć.

 • Komórki w szkole - zarządzenie

  Hajnówka dnia, 01.09.2017 r.

   

   

   

  Zarządzenie nr  16/2017

   

  Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Jagiełły w Hajnówce z dnia 1 września 2017 roku w sprawie korzystania z komórek i smartfonów na terenie szkoły.

   

  Na podstawie art. 68 ust. 1 ustawy Prawo Oświatowe z dnia 14 grudnia 2016 roku (tj. Dz. U. z 2017 poz. 59 i 949 z późn. zm.)  zarządza się co następuje:

   

  §1.1. Od 1 września 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 2 im. Władysława Jagiełły w Hajnówce wprowadza się całkowity zakaz korzystania z telefonów komórkowych, smartfonów i innych urządzeń telekomunikacyjnych. Wszyscy uczniowie mają obowiązek pozostawiania telefonów komórkowych oraz innych urządzeń telekomunikacyjnych w szafkach w szatni szkolnej.

  2. Jedynym miejscem w szkole, gdzie uczeń może skorzystać z urządzenia telekomunikacyjnego, jest korytarz szatni – piwnica szkoły (w celu wykonania telefonu, odbioru sms, napisania sms).

  3. Uczeń, który złamie zakaz z ustępu pierwszego, będzie ponosił konsekwencje w postaci:

   1) oddanie urządzenia do sekretariatu szkoły (odbiór przez rodzica ucznia)

   2) otrzymanie uwagi z zachowania przewidzianej za niewłaściwe korzystanie z urządzeń telekomunikacyjnych

  §2. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem 5 września 2017 roku.

 • Nowy Rok Szkolny

  Rozpoczęcie Roku Szkolnego 4 września 2017 o godzinie 9.00

 • 23.06.2017

  W dniu 9 czerwca obchodziliśmy Dzień pustej klasy. W związku z tym  Samorząd uczniowski zaprosił uczniów klas IV-VI do udziału w grach i zabawach na boisku szkolnym. Uczniowie z klas, które zechciały uczestniczyć w tym dniu, grali w:" Raz,dwa, trzy,Baba Jaga patrzy", rywalizowali w podbijaniu na czas piłeczki pingpongowej,brali udział w grach na szybki refleks i koncentrację uwagi.Wszyscy świetnie się bawili.

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii DZIEŃ PUSTEJ KLASY.

 • NAKRĘTKI

   

  SZKOŁA PODSTAWOWA 2016/2017

  KLASA

  IX

  X

  XI

  XII

  I

  II

  III

  IV

  V/VI

  RAZEM

  I A

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  I B

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  II A

   

   

   

   

   

   

   

   

  2400

  2400

  II B

   

   

  6026

   

   

   

   

   

   

  6026

  II C

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  II D

  3890

   

   

  1934

  1700

   

  3980

   

  4377

  15881

  III A

   

   

   

   

  5465

   

   

  7500

   

  12965

  III B

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  III C

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  IVA

   

  3100

  4900

  3400

  500

   

  4200

  3100

  15800

  35000

  IVB

   

   

   

  23470

   

   

  4760

   

   

  49502

  IVC

   

   

   

  300

   

   

   

   

  1500

  1800

  V A

   

  3000

  4000

   

   

   

  3310

   

  6160

  16470

  V B

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  VI A

  5800

  4500

  3600

  3100

  4800

   

  1200

  2800

  10500

  36300

  VI B

  1400

  400

  500

  1000

   

   

  820

  1300

  3300

  8720

   

  GIMNAZJUM 2016/2017

  KLASA

  X

  XI

  XII

  I

  II

  III

  IV

  V/VI

  RAZEM

  I A

   

   

   

  5200

   

   

   

   

  5200

  I B

   

  1484

   

   

   

  500

  1300

   

  3284

  II A

  400

  100

  3000

  500

  800

  2460

  1600

  8500

  18360

  II B

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  III A

   

   

   

   

   

  9400

   

  20805

  30205

  III B

   

   

   

  1000

   

   

   

  13050

  17050

   

  W TYM ROKU SZKOLNYM POMAGALIŚMY NASZEMU ABSOLWENTOWI -

  KRYSTIANOWI OSTAPCZUKOWI, KTÓRY ROK TEMU ULEGŁ WYPADKOWI.

  ZEBRANE PIENIĄDZE ZA NAKRĘTKI BĘDĄ PRZEZNACZONE NA JEGO REHABILITACJĘ.

  WSZYSTKIM ZAANGAŻOWANYM W TĘ AKCJĘ SERDECZNIE DZIĘKUJĘ !!!

  Koordynator akcji: Małgorzata Kordecka

 • 22.06.2017

  9 czerwca klasa IVc wraz z wychowawcą była w Białymstoku na wycieczce integracyjnej zespół klasowy. Najpierw uczniowie byli w parku trampolin, gdzie mogli spożytkować swój ogromny potencjał fizyczny. Potem zaspokoili swój apetyt w Picobello Pizza & Grill. Wycieczka się udała. Wszyscy bawili się wyśmienicie,  dopisywał dobry humor!Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii WYCIECZKA KLASY IV C DO BIAŁEGOSTOKU.

 • 17 czerwca uczniowie naszej szkoły, uczący się języka białoruskiego, uczestniczyli w integracyjnym spotkaniu z rówieśnikami z Białorusi, którzy przyjechali w ramach naszej przygranicznej współpracy. W Domu Kultury w Czeremsze młodzież z ZS2 z Hajnówki i uczniowie z Wysokiego na Białorusi, wraz z opiekunami spędzili w miłej atmosferze czas na wspólnej biesiadzie z poczęstunkiem, przy rozmowach, żartach, grach słownych, np.: w łamańce językowe w językach polskim, białoruskim i rosyjskim. Uczniowie i nauczyciele wymieniali się informacjami m.in. na temat pracy szkół, życia uczniów w obu krajach. Nasi uczniowie zazdrościli Białorusinom, że oni mają już wakacje od 1 czerwca (3 miesiące wakacji!!!), a w roku szkolnym - 3 razy dodatkowe ferie między semestrami (semestrów w roku szkolnym jest cztery). Nasi bardzo kreatywni goście z Wysokiego nauczyli nas grać w ”krokodyla”, tańczyć skoczne tańce białoruskie oraz Krakowiaka i Polkę przygrywając na ludowych instrumentach np. na bajanie. Mimo, że pogoda nam nie dopisała i uniemożliwiła rozpalenie ogniska wszyscy świetnie się bawili i żal było się rozstawać. Zamiast kiełbasek z ogniska, zjedliśmy pyszne kiełbaski z piekarnika (przygotowane dzięki uprzejmości Pań z Domu Kultury w Czeremsze) i przepyszną pizzę.

   

  Sponsorzy poczęstunku i upominków:

  Pizzeria Trio w Hajnówce – pizza oraz napoje

  GS „SCh” Hajnówka – chleb i gadżety piśmiennicze

  Komitet Rodzicielski przy ZS2 w Hajnówce – transport, pocztówki, słodycze, kiełbaski i dodatki

  UM Hajnówka – notesy

  uczestnicy spotkania – słodycze

   

  Da pabaczennia! laugh

   

  Koordynator projektu:

  Ewa Oniszczuk

  Nauczyciele współpracujący:

  Iwona Sadowska-Łomaszkiewicz

  Alina Jakimiuk

  Anna Hempel-Łapińska

 • 22.06.2017

  W trzeciej klasie gimnazjum uczniowie naszej szkoły mają możliwość wyboru zajęć artystycznych. W tym roku szkolnym liczna grupa uczniów uczestniczyła w zajęciach kulinarnych. Zajęcia te były okazją do nauki przyrządzania posiłków, w pełni odżywczych oraz tych na „jeden kęs”, integrowały poszczególne grupy uczniów, uczyły organizacji czasu oraz dały możliwość poznania smaków przygotowanych potraw. Zawsze przebiegały w wesołej atmosferze, z dużym poczuciem humoru. Uczniowie przygotowywali zdrowe kanapki, sałatki i surówki, przystawki na zimno, gofry, tosty oraz desery i koktajle. Wzięli również udział w konkursie organizowanym przez firmę Lubella, poznawali zasady racjonalnego żywienia, przygotowywali własne dzienne jadłospisy. Najbardziej oczekiwanym momentem tych zajęć była degustacja wykonanych przez siebie potraw dnia. Były to niecodzienne, niezwykle miłe spotkania, połączone z wymianą przepisów i doświadczeń w sferze kulinarnej.

  Joanna Kierdelewicz

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii ZAJĘCIA KULINARNE.

 • 19.06.2017

  6 i 7 czerwca klasy IVa i V a wraz z wychowawczyniami zamieniły szkolne mury na przyjazną agroturystykę. Zbiórka odbyła się przed szkołą 6 czerwca o g.8.45. Dzięki niezawodnym rodzicom, którzy zorganizowali nam transport, dotarliśmy na miejsce. Dzień okazał się intensywny:  przejażdżka rozśpiewanym wozem typu "bonanza", warsztaty lepienia w glinie, pyszny obiad, warsztaty wypalania w drewnie, niezwykły plac zabaw, uroczy spacer i  ognisko . Po krótkiej nocy gospodarze przywitali nas obfitym śniadaniem, a to nie był koniec atrakcji. Gospodarz oprowadził nas po  muzeum, galerii i skansenie,a na koniec niespodzianka zjazd na linie.

  Radośni, z pamiątkami wróciliśmy do szkolnej rzeczywistości.

  Ewa Oniszczuk i Małgorzata Wiszniewska

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii ZIELONA SZKOŁA: BORA ZDRÓJ.

 • 19.06.2017

  Uczniowie klasy VA wraz z wychowawczynią, rodzicami i rodzeństwem w aktywny sposób obchodzili wspólnie Dzień Rodziny: na małej sali gimnastycznej 14 czerwca o godzinie 17:15 zumbastycznie przygotowaliśmy się do wakacji.Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii

  DZIEŃ RODZINY W KLASIE VA.

 • Podsumowanie całorocznej pracy na platformie Duolingo

  PODSUMOWANIE CAŁOROCZNEJ PRACY Z PROGRAMEM AUTORSKIM

  Program autorski Iwony Sadowskiej-Łomaszkiewicz nauka z Duolingo, został przygotowany z myślą
  o uczniach gimnazjum, którzy mają problemy w nauce języka angielskiego i przyswajaniu wiedzy niezbędnej do zdania części językowej egzaminu gimnazjalnego. Uczestnictwo
  w zajęciach pozwala uczniom nadrobić zaległości powstałe w skutek niesystematycznej nauki, jak również solidnie powtórzyć materiał z bieżących lekcji. Aby zachęcić uczniów do nauki języka na zajęciach wyrównawczych, wykorzystana została zintegrowana metoda kształcenia tzw. „blended learning”, czyli połączenie tradycyjnych metod nauki z pracą online (e-learning) ucznia i nauczyciela.

  Z najważniejszych celów ogólnych i szczegółowych warte podkreślenia są:

  - uświadomienie uczniom jakie możliwości stwarza wprowadzenie do procesu nauczania elementów technologii informatyczno-komunikacyjnych przy doskonaleniu umiejętności językowych;

  - uatrakcyjnienie sposobu nauczania i uczenia się języka angielskiego;

  - wdrażanie samokształcenia i samokontroli;

  - doskonalenie takich cech ucznia jak systematyczność, samodzielność, umiejętność organizacji pracy własnej.

  - doskonalenie czterech sprawności językowych: pisania, czytania, słuchania, mówienia;

  - wzbogacanie zasobu słownictwa z wybranych bloków tematycznych, zgodnych z podstawą programową;

  - podtrzymywanie i rozwijanie świadomości potrzeby kontynuacji nauki języka angielskiego;

  - rozwijanie w uczniach ciekawości, tolerancji i otwartości wobec innych kultur;

  - przygotowanie uczniów do samodzielności w procesie uczenia się języka angielskiego.

  Za pomocą platformy Duolingo nauczyciel otrzymuje informację zwrotną ile zadań uczeń wykonał, czy wykonał je terminowo. Uczeń także otrzymuje informacje o swoich postępach, o swoich słabych i mocnych stronach, dokonuje samoewaluacji, co motywuje go do dalszej nauki.

   

  Od września 2016 do końca maja 2017, dwudziestu siedmiu uczniów w trzech grupach brało udział
  w pracy na platformie edukacyjnej DUOLINGO: ‘Debeściaki z 3B’ (7 osób), ‘Milaczki z 3A’ (9 osób), ‘Ich Troje i Inni z 2A/B’ (4 osoby), 3ag zajęcia wyrównawcze (7 uosób). Co tydzień uczniowie mieli przydzielane przez nauczyciela partie materiału do zrealizowania, ich zadaniem było uzyskanie określonej ilości punktów. Uczniowie mieli możność nie tylko doskonalić językowe umiejętności, ale i tak organizować pracę,aby zmieścić się w wyznaczonym czasie.

  Najbardziej ambitni i wytrwali uczniowie spędzili na platformie około 50 godzin zegarowych, uzyskując m.in. zawrotne ilości punktów, odpowiednio w poszczególnych grupach : grupa I- Natalia Dmitruk (4119 pkt), Andżelika Leończuk (4027 pkt), Artur Markowski (2040 pkt); grupa II – Paweł Zabrocki (2620 pkt), Ewelina Frankowicz (2589), Filip Rejent (2513 pkt), Dawid Kozar (2504 pkt); grupa III – Agata Kłopotowska (4481 pkt), Julia Wrzosek (4717 pkt), grupa 3ag zajęcia wyrównawcze – Marysia Tomczuk (2039 pkt), Mateusz Zarembski (2190 pkt), Julia Bilkiewicz (2039 pkt), Mateusz Prokopiuk (1161 pkt).

   

  Anna Hempel- Łapińska

  Iwona Sadowska- Łomaszkiewicz

   

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W HAJNÓWCE
  17-200 HAJNÓWKA
  ul. Wróblewskiego 2
 • tel. 85-682-28-66
  fax: 85-682-28-66 wew. 118

Galeria zdjęć