IV edycja projektu Wszystkie Kolory Świata UNICEF

Wolontariusze z naszej szkoły dołączyli się do realizacji projektu Wszystkie Kolory Świata UNICEF.Gospodarzem w tym roku jest Dom Dziecka w Białowieży.16 uczniów z Dwójki szyło laleczki,które zostaną wylicytowane w przyszłym tygodniu podczas imprezy, w której udział wezmą wychowankowie z Domu Dziecka.
Łącznie powstało 15 laleczek.Od 25 lutego do 1 marca trwa głosowanie na najładniejszą laleczkę,którą uszyłą młodzież z Domu Dziecka i naszej szkoły.Laleczka,która zdobędzie najwięcej głosów zostanie zgłoszona do ogólnopolskiego konkursu.
Projekt „Wszystkie Kolory Świata” jest odpowiedzią na niezwykle poważny problem rozwoju epidemii chorób rozwijających się w Angoli. Chcemy uświadomić dzieciom i młodzieży, że pomaganie może być przyjemne i wiązać się z pozytywnymi emocjami, a ponadto, że dzięki ich zaangażowaniu można uratować życie dziecka. Projekt wspiera Ambasador Dobrej Woli UNICEF Majka Jeżowska. Koszt szczepień dla jednego dziecka to 10zł.