Understand-konkurs języka angielskiego.

Understand jest wyjątkowym konkursem opartym o umiejętności rozumienia języka angielskiego. Aby wziąć udział potrzebne są słuchawki i urządzenie z dostępem do Internetu. Podczas zawodów odbywających się w szkole, uczeń ma do odsłuchania i rozwiązania 24 zadania o różnym poziomie trudności. Udziela w nich odpowiedzi w formie wybrania 1 z 5 proponowanych odpowiedzi. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych od klasy 5.
Wszyscy uczniowie klasy Va wzięli udział w konkursie w grudniu 2016 roku. Udział był bezpłatny gdyż był nagrodą dla całej klasy za udział w facebookowym konkursie.W kategorii klasa piąta pisało 170 osób z całego kraju zaś z województwa podlaskiego pisało 23 uczniów z 3 różnych szkół.
Najlepsze wyniki osiągnęli:
Gabriel Smyk -4.miejsce w woj.podlaskim
Magdalena Małaszewska -5. miejsce w woj.podlaskim
Oliwia Fedorów -6. miejsce w woj.podlaskim.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!