Strefa rodzica pierwszoklasisty

TERMIN: 24 LUTEGO 2020

MIEJSCE: UL. WRÓBLEWSKIEGO 2

PROGRAM:

15:30-16:30 POWITANIE GOŚCI I ZAPOZNANIE Z OFERTĄ EDUKACYJNĄ SZKOŁY:

- POKAZ ZUCHÓW (KLASY I i III)

- POKAZ ZAJĘĆ Z PROGRAMOWANIA – OZOBOTY i FOTONY

- POKAZ REALIZACJI PROGRAMU „RATUJEMY I UCZYMY RATOWAĆ” – W WYKONANIU UCZNIÓW

- POKAZ AEROBIKU SPORTOWEGO – UCZNIOWIE SZKOŁY

W TRAKCIE ZAPOZNANIE SIĘ Z BAZĄ SPORTOWO-EDUKACYJNĄ SZKOŁY

16:30 SPOTKANIE Z DYREKTOREM SZKOŁYORGANIZACJA KLAS I SP W ROKU SZKOLNYM 2020/2021.

Zapewniamy opiekę nad dziećmi w trakcie dnia otwartego.

Hajnówka, 29.01.2020 r.

Informacja

W roku szkolnym 2020-2021 w Szkole Podstawowej nr 2 im. Władysława Jagiełły w ciągu klas pierwszych zamierzane jest utworzenie klasy dwujęzycznej ze względu na drugi język obowiązkowy – język białoruski (jeżeli zbierze się wystarczająca ilość chętnych). Oznacza to, że przyjęcie do tej klasy uwarunkowane jest uczeniem się języka białoruskiego przez całą szkołę podstawową, a rezygnacja z uczenia się tego języka będzie powodowała przeniesienie do klasy równoległej.

Nadszedł bardzo ważny moment dla Was i Waszego dziecka – rozpoczęcie edukacji szkolnej. Miło nam będzie jeżeli zadecydowaliście Państwo, że rozpoczniemy go wspólnie.

Drodzy Rodzice rozpoczęła się rekrutacja do szkół. Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowe informacje są na naszej stronie w aktulanościach, na stronie głównej i tu w zakłądce regulamin rekrutacji. Można je przeczytać tu: Rekrutacja_do_klas_pierszych_szkol_podstawowych_20202021.odt

Dokumenty do zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej są tu (rejon szkoły): zgloszenie_do_klasy_I_SP_nasze_(1).docx

Dokumenty do zgłoszenia dziecka do klasy pierwzej (spoza rejonu): wniosek_do_I_szkoly_podstawowej_nasz_(1).docx

Oprócz tego dokumenty są do pobrania w sekretariacie szkoły.