Strefa rodzica pierwszoklasisty

Witamy

Nadszedł bardzo ważny moment dla Was i Waszego dziecka – rozpoczęcie edukacji szkolnej. Miło nam będzie jeżeli zadecydowaliście Państwo, że rozpoczniemy go wspólnie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY PAŃSTWA RAZEM Z DZIEĆMI NA SPOTKANIE Z DYREKTOREM SZKOŁY W DNIU:

12 MARCA 2018 ROKU O GODZINIE 16:00

NA STOŁÓWCE SZKOLNEJ.

PAŃSTWA DZIECI BĘDĄ MIAŁY ZAPEWNIONĄ PROFESJONALNĄ OPIEKĘ NASZYCH NAUCZYCIELI - PRZEWIDZIANE GRY I ZABAWY.

Nasza szkoła jest przygotowana na przyjęcie Waszych pociech w poczet  swoich uczniów.

Drodzy Rodzice rozpoczęła się rekrutacja do szkół. Serdecznie zapraszamy!

Dokumenty do zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej są tu (rejon szkoły): zgloszenie_2018-2019

Dokumenty do zgłoszenia dziecka do klasy pierwzej (spoza rejonu): wniosek_2018-2019

Oprócz tego dokumenty są do pobrania w sekretariacie szkoły.

klasy_I_2018-2019._(1).docx