Strefa rodzica pierwszoklasisty

Szanowni Rodzice!

Postępowanie rekrutacyjne niedługo się rozpocznie. Termin zasadniczy postępowanie to 1-19 marca 2021 roku. W związku z liczebnością rocznika, który jest rekrutowanay, a jest zmeldowany w obowdzie naszej szkoły, szkoła rekrutuje do czterech klas pierwszych.

Poniżej znajdziecie Państwo dokumenty w formie elektronicznej.  Dokumenty można odebrać również osobiście w szkole, można również zgłosić dziecko telefonicznie  85-682-28-66 lub poprzez e-mail: sph_nr2@poczta.onet.pl
Przy zgłoszeniu e-mail prosimy o podanie numeru telofonu, abyśmy mogli uzyskać niezbędne dane, o ile nie zostaną podane w wiadomości.
Adam Jerzy Chudek

Hajnówka, 10.02.2021 r.

Informacja

W roku szkolnym 2021-2022 w Szkole Podstawowej nr 2 im. Władysława Jagiełły w ciągu klas pierwszych zamierzane jest utworzenie klasy dwujęzycznej ze względu na drugi język obowiązkowy – język białoruski (jeżeli zbierze się wystarczająca ilość chętnych). Oznacza to, że przyjęcie do tej klasy uwarunkowane jest uczeniem się języka białoruskiego przez całą szkołę podstawową, a rezygnacja z uczenia się tego języka będzie powodowała przeniesienie do klasy równoległej.

Nadszedł bardzo ważny moment dla Was i Waszego dziecka – rozpoczęcie edukacji szkolnej. Miło nam będzie jeżeli zadecydowaliście Państwo, że rozpoczniemy go wspólnie.

Drodzy Rodzice rozpoczęła się rekrutacja do szkół. Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowe informacje są na naszej stronie w aktulanościach i tu w zakłądce regulamin rekrutacji.

Dokumenty do zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej są tu (rejon szkoły):

ZGLOSZENIE_2020-2021(1).docx

Dokumenty do zgłoszenia dziecka do klasy pierwzej (spoza rejonu):

WNIOSEK_2020-2021(1).docx

Ważny dokument odnośnie funkcjonowania RODO:

Obowiazek_informacyjny_rekrutacja_uczniow.docx

Oprócz tego dokumenty są do pobrania w sekretariacie szkoły. Do szkoły rodzic składa - wysyła opowiednio wypełnione zgłoszenie (lub wniosek) i obowiązek infromacyjny. Zapraszamy.