O mnie Moje przedmioty

Chudek Adam

O mnie

Nazywam się Adam Jerzy Chudek, od 1.09.2008 roku, jako dyrektor kieruję naszą szkołą.

Swoją pracę jako nauczyciel zacząłem w roku 1998 roku w Liceum Ogólnokształcącym im Marii Skłodowskiej – Curie jako nauczyciel informatyki i matematyki, warto wspomnieć, że jest to liceum, którego jestem absolwentem. Po 9 latach w roku 2007, w czerwcu otrzymałem propozycję od Zbigniewa Budzyńskiego (ówczesnego dyrektora naszej szkoły) zmiany pracy: wicedyrektor Zespołu Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi – propozycję przyjąłem. Mówiąc o pracy warto wspomnieć o wykształceniu: jestem absolwentem UMK w Toruniu, magistrem matematyki o specjalności informatyk.

Prywatnie jestem tatą dwóch wspaniałych chłopców: Michała i Adama. Moja rodzina mieszka w Białymstoku, dlatego praktycznie codziennie dojeżdżam do pracy do Hajnówki – miasta w którym się urodziłem, wychowałem i podjąłem pierwszą pracę. Mam pasje, na które często brakuje mi czasu: wędkarstwo i brydż sportowy.