W ramach realizacji projektu "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa" poprosiliśmy czytelników biblioteki szkolnej o napisanie recenzji książek zakupionych z tego funduszu.
Przedstawiamy recenzję książki "Jak upolować Drakulę", którą napisała Lidia Kuczko z klasy 7B
"Chcesz zacząć czytać kryminały? Z początku nie przepadałam za tego typu książkami. Myślałam, że są nudne, a dobra fabuła jest rzadko spotykana. Nic bardziej mylnego. Będąc w bibliotece natknęłam się na „ Jak upolować Drakulę?”, już po samym tytule zrobiłam się ciekawa tej książki. Przeczytałam ją i zdałam sobie sprawę, że nie był to pierwszy tom tej historii. Długo wyczekiwałam na „Jak podejść Rozpruwacza” Wypożyczyłam ją bez zastanowienia. Bardzo się wkręciłam w przygody Audrey Rose Wadstworth i Thomasa Cresswell'a. Bohaterowie zdobyli moje uznanie i razem z nimi starałam się odkryć, kto jest zabójcą. . Przyznam, że nie było to łatwe. Książka wycisnęła ze mnie łzy, co się nie często zdarza, więc postanowiłam kupić całą serię tych książek i nie żałuję. Powieści te są przeznaczone dla młodzieży, więc jeśli jesteś jeszcze w klasie 1,2,3,4, nie sięgaj po nie. Przyjdzie na to czas!"
Lidia Kuczko klasa 7b
Zapraszamy do biblioteki !!!
nauczyciele bibliotekarze
