• DZIEŃ BABCI I DZIADKA

• W dniu 17.01.2024 w Bibliotece Publicznej w Hajnówce odbyła się uroczystość pt."Zaproś Babcię i Dziadka do biblioteki -spotkanie wielopokoleniowe. Uczniowie z kl.1b wraz z wychowawcami Anettą Trusiewicz-Kolinko i Pauliną Czemerych zaprezentowali wiersze, piosenki i wspólna zabawa ze swoimi dziadkami.Owy występ dostarczył wiele pozytywnych emocji i wrażeń.Goścmi honorowymi byli dziadkowie oraz zaproszeni goście: Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 Adam Jerzy Chudek, Burmistrz Miasta Hajnówka Jerzy Sirak, Kierownik Zespół Oświaty, Kultury i Sportu Jolanta Stefaniuk.Po skończonej uroczystości odbył się słodki poczęstunek i wspólne zdjęcia oraz wręczenie własnoręcznie wykonanych kalendarzy.Bardzo dziękujemy za zaproszenie Pani Dyrektor Agnieszce Kazberuk Miejskiej Biblioteki Publicznej w Hajnówce.

• O SMOKACH W SZKOLNEJ BIBLIOTECE

• Całkiem niedawno temu, bo 3 stycznia, zupełnie niedaleko stąd, wśród książek, książeczek i podręczników, wystawiliśmy klasom 1-3 aż 6 spektakli Bajki jakże higienicznej, zalety zdrowego żywienia oraz skromności chwalącej, traktującej o narcystycznym rycerzu Ryszardzie oraz ekscentrycznym i obolałym smoku. Zarówno smok, jak i rycerz czuli się w naukowym otoczeniu bardzo przyjemnie i komfortowo. Dziękujemy Pani Grażynie oraz Panu Danielowi za fachową pomoc i ciepłą gościnę w szkolnej bibliotece, a wszystkim uczniom za fantastyczny odbiór naszych żartów. Jednocześnie już zapowiadamy kolejne spektakle w okresie wiosennego Święta Teatru.

Koło Artystyczni.

• Uczniowie na kółku plastycznym wykonali renifery i pingwiny przy użyciu mazaków, kredek i gotowych elementów.